Świstokliki

piątek, 29 marca 2013

Rozdział 7 "I'm not any star I fulfill dreams"

*Rano*
-Hej [T.I] obudź się.
-Co?
-Zayn znów napisał na TT o tobie.
-Pokaż. Wyrwałam jej laptopa.
"the girl that I spilled coffee over a week ago, speak to me I do not bite I saw you in the x-factor but I'm not sure if you call it xx" (dziewczyno na którą wylałem kawę ponad tydzień temu odezwij się ja nie gryzę widziałem cię w x-factor ale nie jestem pewien czy to ty zadzwoń xx)
-To co dzwonisz?
-Nie wiem ale nie teraz jest dziewiąta rano.
-No a on to dodał dwie minuty temu.
-Ok podaj telefon.

*Oczami Zayna*
Siedziałem na kanapie z telefonem w ręku miałem nadzieje że zaraz zadzwoni, miałem rację zadzwonił.
-Halo.
-Hej to ja.
-Nawet nie wiesz jak się ciesze że dzwonisz dlaczego wcześniej nie zadzwoniłaś.
-Yhh nie wiem co chcesz ode mnie?
-Chcę cię bardzo przeprosić za tamto.
-Spoko to był wypadek.
-A dałabyś się zaprosić na kawę.
-Wiesz Zayn nie wiem teraz muszę ćwiczyć do x-factor może o finałach?
-Wiedziałem że to ty powiedz chociaż jak masz na imię.
-[T.I] [T.N] mam pytanie oglądasz x-factor.
-Tak jesteście niesamowite.
-Dzięki muszę kończyć.
-Do usłyszenia.
-Pa.

*Oczami [T.I]
-I co?
-No nic chce się umówić na kawę.
-I TY TO TAK SPOKOJNIE MÓWISZ.
-ROZMAWIAŁAM Z ZAYNEM MALIKIEM. Skakałam po całym pokoju.
-To jest niemożliwe.
-Co mówił?
-No że ogląda x-factor i mamy talent.
-A umówiłaś się z nim?
-Po finałach.
-A on.
-Ok powiesz jak masz na imię.
-Powiedziałaś.
-No. Nagle mój telefon zaczął wibrować dostałam sms-a od Zayna "Powodzenia xx"
-Kto to?. Spytała [T.P]
-Zayn.
-CO?
-Napisał Powodzenia i dwa iksy.
-IKSY TO BUZIAKI.
-CO MAM ODPISAĆ.
-Dzięki.
-Ok. Odpisałam mu.
-To co dzisiaj robimy.
-Jestem tak szczęśliwa że nie mogę nic zrobić.
-To ja cię namówiłam.
-Ok idę się ubrać.
-Ja po tobie.
Ja ubrałam  a [T.P] ubrała to jeszcze zrobiłyśmy paznokcie i wyszłyśmy na miasto.
-Wiesz jak cię nie było jak poleciałaś do Polski byłam w kawiarni i grupka dziewczyn poprosiła mnie o autografy.
-Hahaha ty wiesz że w Polsce też mamy już fanki.
-Ale fajnie.
-Gdzie idziemy.
-Kupić ciuszki na półfinał.
-Ok.
Weszłyśmy do H&M kupiłyśmy to gdy wyszłysmy ze sklepu zobaczyłyśmy dwóch kolesi.
-Bosh [T.P ] patrz tam.
-Ooooooo Nie wierze Zayn i Harry podejdźmy do nich.
-Oszalałaś.
-Nie po autograf.
-Ciekawe czy Zayn nas rozpozna.
-Chodź sprawdzimy.
-Ok ale ty mówisz.
-OK OK.
[T.P] wyjęła kartki z torebki i nieśmiało ruszyła w ich kierunku a ja z nią.
-Hej mogę autograf. Spojrzeli się na nas.
-Jasne. Powiedział Harry zabierają kartki od mojej przyjaciółki.
-Ja was gdzieś kiedyś widziałem. Powiedział Zayn nie odzywałam się bo nie chciałam żeby mnie rozpoznał.
-Nie to niemożliwe.
-Widzę że ta twoja koleżanka strasznie wstydliwa odezwij się kochanie. Powiedział do mnie Harry.
-[T.P] chodź idziemy. Pociągnęłam ją za rękę za sobą usłyszałam głos Zayna "Czekaj [T.I].
-Co ty robisz.
-Ja nawet nie wiem co Zayn chce ode mnie pogadam z nim po finałach.
-Ok ale.
-Co?
-Nic.
-Tak jak będę gadać z Zaynem poproszę o numer do Nialla.
-Jesteś naj naj naj przyjaciółką.
-Chyba sister directioner.
-Tak moja ty sister.

*Oczami Zayna*
-Ładne są te laski. Powiedział Harry.
-No a brunetka śliczna jest nawet mam jej numer.
-A to nie ta co na nią kawę rozlałeś.
-Tak to ona.
-A po co chcesz się z nią umówić.
-Bo chce ją bliżej poznać.

*Oczami [T.I]*
*W domu*
-Ehh wejdę na TT.
-Ok ja idę coś zjeść.
Weszłam na Twittera od kąt poszłyśmy do x-factor nasza liczba obserwujących wzrosła. Weszłam jak zawsze na konto Zayna na którym był post "Ran again" (znowu uciekłaś) to tyczyło chyba mnie.
-[T.I]. [T.P] krzyknęła na cały dom szybko wybiegłam z pokoju i pobiegłam do salonu gdzie siedziała moja przyjaciółka.
-Co?
-MÓWIĄ O TOBIE W TV.
-CO? Usiadłam koło niej na kanapie.
-Zayn Malik tydzień temu wpadł na pewną dziewczynę rozlewając na nią kawę, ta dziewczyna jest uczestniczką progamu x-factor nazywa sie [T.I] [T.N] razem ze swoją przyjaciółką wybrały się do x-factor tam powaliły jury na kolana Zayn cały czas piszę o niej na Twiterze jego ostatni posta brzmi tak "znowu uciekłaś" wiemy tylko że [T.I] i jej przyjaciółka [T.P] spotkały Harrego i Zayna [T.P] poprosiła Harrego o autograf potem zaś szybko odeszły Zayn za nimi krzyczał żeby zostały ale [T.I] nie chciała czyżby Malik się zakochał o [T.I] i [T.P] wiem tylko tyle że mają 19 lat i pochodzą z Polski.
-Nieźle.
-Nom o mnie też mówili.
-Musimy się przyzwyczaić chyba.
-Chyba tak.
-A chciałam ci powiedzieć że Zayn znów napisał na TT o mnie ale to chyba wiesz.
-No wiem zazdroszczę ci.
-Niby czego.
-Tego że Zayn się z tobie zakochał.
-To nie prawda.
-Prawda.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

/muzyka/piosenkarze/one_direction.cur

Obserwatorzy